Co a jak hrajeme…

Repertoár tvoří jádro z českých hitů let šedesátých, doplněné o osvědčené zahraniční písně. Převážně se snažíme vybírat písně z beatové historie, skvělých skladeb tady vzniklo hodně. Náš repertoár se neustále rozšiřuje a přidáváme nové písničky. Samozřejmě saháme i do let pozdějších, ale široký rozsah není jen v čase, ale i autorech od Petra Jandy k Neilu Youngovi, od Suchého ke Keithu Richardsovi, od francouzského Huguese Aufrayie k maďarské skupině Omega. Je toho hodně… Nejsme tedy ani country, ani nehrajeme lidovky, nejvíce čerpáme skutečně z beatu.

Na některých akcích (dle přání pořadatelů a časových možností) hrajeme také společně s Viktorem Sodomou blok skladeb starých Matadors.

Základně hrajeme v akustickém duu, vozíme si svoji kompletní aparaturu, výkonově dostatečnou (1200W) pro menší sály , takže můžeme hrát i tam, kde není nic kromě elektrické zásuvky. Lehce předimenzovaná aparatura zaručí čistý nezkreslený zvuk a příjemný poslech. V případě potřeby tak můžeme ozvučení nabídnout i dalším účinkujícím na akci. Samozřejmě s sebou vozíme i základní osvětlení, takže skutečně potřebujeme pro hraní trochu místa a zásuvku 230V.

Share on Facebook